Baden-Württemberg deki gelişmeler hakkında bilgi

Bu sayfada şu konularla ilgili bilgiler bulabilirsiniz

  • Kısıtlamaların gevşemesi.

Korona anında yadım


Korona Acil Yardım Programı artık talep edilemez. 


Kısıtlamaların gevşemesi

  • Burada şirketlerin, tesislerin, mağazaların ve hizmetlerin bir listesini ve yeniden açma gereksinimlerini bulabilirsiniz.
  • Genel Talimat İş güvenliği SARS-CoV-2 / Covid-19 - Kişisel hijyen ve davranış kuralları iş güvenliği standardının önemli bir parçasıdır ve şirket içinde kapsamlı bir şekilde bilgilendirilmeli ve iletilmelidir.

Muhtaplar

Giampaolo Silvestri,
E-Mail: coronaservice@prosocialbusiness.de
Tel.: 0621-70291555

Alexandra Yildirim,
Interkulturelles Bildungszentrum Mannheim gGmbH
E-Mail: alexandra.yildirim@ikubiz.de
Tel.: 0621 43712212    

Carolina Castro,
AEF – Spanische Weiterbildungsakademie e.V.,
E-Mail: carolina.castro@aef-bonn.de
Tel.: 07833-9899002

Christiane Mielke,
AEF – Spanische Weiterbildungsakademie e.V.,
E-Mail: mielke@aef-bonn.de
Tel.: 07833-9899004          

Sandra Kraut, 
BBQ Bildung und Berufliche Qualifizierung gGmbH,
E-Mail: kraut.sandra@biwe-bbq.de
Tel.: 07161 65861-41

Bettina Köster,
BBQ Bildung und Berufliche Qualifizierung gGmbH,
E-Mail: koester.bettina@biwe-bbq.de  
Tel.: 0741 94236-66    

Alena Babeyeva,
Landratsamt Böblingen
E-Mail: a.babeyeva@lrabb.de 
Tel.: 07031-663 2393

Dana Hannig,
Interkulturelles Bildungszentrum Mannheim gGmbH,
E-Mail.: dana.hannig@ikubiz.de
Tel.: 0621 43712212

Püren Simsek-Düdükcü,
Interkulturelles Bildungszentrum Mannheim gGmbH,
E-Mail: pueren.simsek@ikubiz.de
Tel.: 0621 43712212